Doprava zdarma přes Zásilkovnu od 1.000 Kč. Akce platí do odvolání. 1.-2.10. nás opět můžete potkat na Festivalu Mini v Pražské tržnici. Přijďte se k nám podívat a seznámit se.
Neohodnoceno

Dárek pro miminko - obal na průkaz a přírodní olej na bříško

Dárková krabička určená pro miminko. Obsahuje přírodní olejíček Spokojené bříško a obal na průkaz v decentní krémové barvě. 

 

Skladem
Značka: Empure
540 Kč

Dárek k narození dítěte. Každé miminko i maminka ocení přírodní olejíček pro spokojené bříško a obal na zdravotní průkaz v decentní krémové barvě ocení každá maminka, která nepropadla dětským vzorům (ve své kabelce).

OBSAH BALENÍ

  • masážní olej Spokojené bříško
  • obal na průkaz

 

Spokojené bříško (Alma - natural cosmetics)

Masážní olej, který pomáhá uvolnit křeče a svalové napětí při kolikách a obtížích spojených se zažíváním miminek. Zároveň má harmonizační, uklidňující a uvolňující účinek a napomáhá tak najít klid.

Použití: Malou kapku zahřejte v dlaních a naneste na bříško. Masírujte jej po směru hodinových ručiček dle potřeby. Známá a účiná je technika ILY (I love you). Kde se opisují písmena a začíná se v levém spodním rohu bříška. Doporučujeme vygooglit. Olej se dá použít také na masáže nalévajících se prsou, na ulevení i podporu mlékotvorby.

15 ml

 

Obal na průkaz (Miimo)

Obal vyrobený z odolné kočárkoviny, maminka ho může nosit stále s sebou a nezničí se. Do obalu se vejde také kartička pojišťovny a další malé dokumenty, doklady.

Barva: krémová

Složení: 100% polyester

Rozměr12x16 cm

 

Dárková krabička

Papírová dárková krabička s krémovou stuhou.

Uvnitř najdete produkty zabalené do hedvábného papíru.

Barva: bílá

Rozměr: 17x14 cm


 

 Zde si můžete přečíst více o produktech, jejich složení a údržbě.

Barvy produktů se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.